.
xxx

Rozhovory s blogermi

Exkluzívny rozhovor s fashion blogerkou Pom Pom

26. listopadu 2011 v 14:29 | Zverejnil: Sten
Opäť vás vítam po našej dlhšej neaktivite. Medzi jednotlivými redaktormi vznikli nejaké nezhody, ale už je to všetko opäť v najlepšom poriadku. Dnes by som vám veľmi rád predstavil staronovú fashion blogerku, ktorá si hovorí Pom Pom. Nedávno založila nový blog, ktorý nájdete na adrese http://fashion-jesus.blog.cz

1. Hoci som chlapec a módu veľmi nesledujem, všimol som si, že s fashion blogmi akoby sa v poslednom čase vrece roztrhlo. Prečo si sa rozhodla aj ty pre fashion blog? Myslíš, že obstojíš v tvrdej konkurencii?
> To je zajímavá otázka, děkuji. Popravdě v tomto směru nejsem nováček. Módě se věnuji prakticky od začátku mého příchodu na scénu blog.cz, jen jsem vystupovala pod jiným jménem a na jiné adrese než nyní. Moje články byly, dovolím si říct, skutečně velmi oblíbené a blog měl neuvěřitelnou návštěvnost. Takže odpověď je ne, nebojím se konkurence. Jsem připravena na všechno, vím, co mohu lidem nabídnout a to je to, proč jsem tak úspěšná.

Rozhovor: Miro-smajda-daily.blog.cz

16. července 2011 v 18:09 | Zverejnil: Peter FineMan Bučík
Spolu s ostatnými redaktormi sme sa zhodli, že by bolo dobré predstaviť vám aj iné blogy a priblížiť vám svet ich autorov. Ako prvý sme si vybrali blog o Mirovi Šmajdovi, ktorý je veľmi obľúbený nielen kvôli svojej hudbe, ale jednoducho preto, že je to sympatický mladý človek s krásnym úsmevom a zaujímavým účesom. Dnes vám predstavíme blog Miro-Smajda-Daily, ktorý má nielen nádherný dizajn, ale aj veľmi zaujímavý obsah a hlavne, veľa spokojných návštevníkov.

1. Na začiatok by ste nám mohli prezradiť ako dlho sa venujete blogovaniu a prečo ste si založili blog? Je toto váš prvý blog?
> Blogování se věnuju už delší dobu, prostřídala jsem už dost blogů, ale žádný mě nebavil tolik, abych s ním vydržela tak dlouho, jako s tímhle o Mirovi. Tento blog jsem založila v listopadu 2009 v době, kdy na telvizních obrazovkách právě běžela Superstar, blog slouží především k propagaci a informovanosti Mira a jeho kapely Rosemaid.

2. Miro Šmajda je veľmi dobrý spevák a má bezpochyby množstvo fanúšikov a tým pádom aj veľa fanblogov. Nebáli ste sa, že váš blog bude "iba jedným z mnohých"? Vnímate ostatné blogy o Mirovi ako konkurenciu alebo ich navštevujete?
> Tak to rozhodně nebála. Já si myslím, že každý blog, který nějaký fanoušek o Mirovi vytvoří je dobrý, právě v rámci té propagace a myslím, že je správné, že díky tomu se o Mirovi dozví další fanoušci, kteří v SuperStar neobjevili jeho talent. Znám mnoho blogů o Mirovi, na které samozřejmě chodím a občas i komentuju.... ovšem blogů, kteří se právě zaměřují samotně na tu propagaci je málo... ostatní se založí, přidají pár věcí a pak to u nich skončí. Mě se to drží stále a v blízké době konec neplánuju.


 
 

Reklama